Komerctiesības

Petrow nodrošina plašu pakalpojumu spektru komerctiesību jautājumos. Mēs piedāvājam sniegt konsultācijas, veikt sabiedrības padziļinātu juridisko izpēti, sagatavot Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā iesniedzamo dokumentu projektus par sabiedrību dibināšanu vai izmaiņu veikšanu sabiedrību darbības pamatdokumentos.

Mūsu speciālisti ātri un profesionāli sagatavo dokumentu paketes, kā arī konsultē klientus par viņus interesējošiem jautājumiem komerctiesību jomā.

  • Sabiedrību dibināšanas un izmaiņu reģistrēšanas dokumentu izstrāde
  • Konsultācijas sabiedrību pārvaldes struktūru izveides un optimizācijas jautājumos
  • Sabiedrību dalībnieku un akcionāru interešu pārstāvība
  • Konsultācijas sabiedrību pārvaldes institūcijām to darbības tiesiskās reglamentācijas jautājumos
  • Sabiedrību padziļināta juridiskā izpēte un ziņojuma sagatavošana
  • Konsultācijas sabiedrību iegādes, apvienošanas vai sadalīšanas procesos, juridisko dokumentu izstrāde šo procesu nodrošināšanai

Tas viss ir iespējams, veicot nepieciešamās juridiskās procedūras. Mūsu birojs palīdzēs īstenot nepieciešamās izmaiņas profesionāli, ietaupot Jūsu naudu un laiku, ne tikai veicot formālas tehniskas darbības, bet sniedzot padomus un ieteikumus pēc būtības, lai tiktu sasniegts klienta vēlamais rezultāts.

Birojs nodrošina pilnīgu juridisko atbalstu gadījumos, kad nepieciešams veikt uzņēmumu darbības izvērtēšanu, iespējamo risku izvērtēšanu, juridiskās rūpības pārbaudi, valdes vai padomes rīcības izvērtēšanu, mazākuma akcionāru vai dalībnieku interešu aizsardzību, kreditoru interešu aizsardzību uzņēmumu pārejas gadījumā, vai jebkuros citos gadījumos.