JURIDISKAIS BIROJS

PETROW

PROFESIONĀĻI

PETROW Juridiskais birojs ir viens no atpazīstamākajiem Latvijā, jo liekot lietā zināšanas, pieredzi, atbildību un profesionalitāti  nodrošinam augstu juridisko pakalpojumu kvalitāti un ekskluzivitāti. Mēs palīdzam klientam, būt to uzticības personai un vienmēr teikt patiesību.

Mūsu juristi ir profesionāli pakalpojuma sniedzēji, kas līdz šim veiksmīgi pārstāvējuši savu klientu intereses dažāda veida civilprocesos un administratīvajā tiesvedībā. Mums ir svarīgs, katrs Biroja klients, kas nosaka spēju uzturēt mūsu praktiskā darba rezultātus nemainīgi augstā līmenī un ar katru panākumu nostiprināt biroja profesionālo reputāciju.

Mūsu birojs piedāvā juridisko palīdzību gan privātpersonām, gan juridiskām personām.

Mūsu biroja sadarbības parneru lomā ir vairāki Latvijā labi zināmi zvērināti advokāti, gan zvērināti notāri, kuru profesionalitāte un pieredze ir augstu novērtēta.

Biroja komanda ir rūpīgi atlasīta, lai katram juristam būtu sava atbildības sfēra un mēs varētu kvalitatīvi apskatīt ikvienu jautājumu. Biroja juristi ir iepriekš strādājuši tiesās, valsts iestādēs, advokātu birojos un starptautiskās kompānijās. PETROW ir sniedzis daudz pakalpojumu arī ārpus Latvijas, tāpēc mums ir plašs sadarbības partneru tīkls visā pasaulē.

PETROW piedāvā cklienta interešu pārstāvniecību tiesās un sniedz juridisko palīdzībušādās sfērās:

  • komerctiesību jomā,
  • komerctiesībās,
  • maksātnespējas procesos,
  • saistību tiesībās,
  • mantošanas tiesībās,
  • lietu tiesībās,
  • apdrošināšanas tiesībās,
  • darba tiesību jomā un cita veida juridisko palīdzību.

Kāpēc Juridiskais birojs Petrow?

IEDZIĻINĀŠANĀS, PRAKSE &
PANĀKUMI

IEDZIĻINĀŠANĀS

Mēs iedziļinamies, katra klienta lietā, un katrs klients priekš mums ir vērtība.

Mēs uzskatām, ka rūpīga situācijas analīze, kuru veic ieinteresēts un pieredzējis jurists, vai mūsu partneri Zvērināti advokāti, ir priekšnoteikums panākumiem, tāpēc komunikāciju ar klientu katrā lietā no pirmajiem soļiem ir atbildība par klientu.

PRAKSE

Mūsu uzvarētās lietas tiesās ir pierādījums, mūsu darba rezultātiem, un tas, ka mūsu klienti mūs novērtē. Un novērtējums ir augstākā pateicības mērvienība. Mēs uzņemamies dažādas sarežģītības lietas, un vienmēr tās novedam līdz rezultātam.

PANĀKUMI

Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi, tāpat kā sportā, un pateicoties uzvarām sportā, mēs zinām ko nozīmē uzvarēt un būt labākajiem. FC PETROW ir Latvijas telpu futbola čempions, un arī tādi vēlamies būt savā nozarē, tāpēc svarīgākais ir attīstība un profesionāla attieksme pret to ko darām.

Juristu komanda

PROFESIONĀĻI AR PIEREDZI DAŽĀDU JURIDISKO JAUTĀJUMU RISINĀŠANĀ

Juridiskā biroja “PETROW” atpazīstamību nodrošina pieredzējuši Juristi savas jomas profesionāļi, un arī partneri Zvērināti advokāti, kas ir vadošie savā jomā Latvijā.

Juridiskie pakalpojumi

MĒS SNIEDZ JURIDISKO PALĪDZĪBU, UN DARAM TO PROFESIONĀLI UN ATBILDĪGI UN ESAM GATAVI PAKALPOT SAVAM KLIENTAM.

PETROW saviem  klientiem nodrošina augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus un arī advokāta palīdzību. Mūsu juristi un advokāti Jums sniegs profesionālu palīdzību savas kompetences ietvaros.

PETROW nodrošina plašu juridisko pakalpojumu klāstu fiziskām un juridiskām personām, tostarp, konsultāciju sniegšanu, līgumu sastādīšanu, parādu piedziņu juridisko atzinumu sagatavošanu, dažādu juridisko dokumentu sagatavošanu,  klientu pārstāvību darījumu slēgšanas procesā, kā arī klientu pārstāvību tiesās, iestādēs un attiecībās ar citām fiziskām un juridiskām personām, kā arī nodrošina profesionālus mutvārsu un rakstveida tulkošanas pakalpojumus.

Lai kāda būtu Jūsu situācija vai tās sarežģītības pakāpe, un lai Jums būtu iespējams pārliecināties, ka tieši juridiskais birojs PETROW spēs Jums palīdzēt , izvēlieties kādu no zemāk piedāvātajām sadaļām, vai rakstiet mums, un mēs atradīsim Jūsu problēmai piemērotāko risinājumu.

Jaunumi

JAUNĀKĀS ZIŅAS PAR MUMS

О понимании злоупотреблений в Строительном законе
О понимании злоупотреблений в Строительном законе Сейчас на первый план вышло, что областями права, на которых я должен был сосредоточиться с первых дней в юридической профессии, являются строительство1 и пространственное планирование2. По этой причине я стараюсь, насколько это возможно, следить за развитием как правовой базы, так…
Turpināt lasīt >
Uzvarēta tiesvedība pret A/S «GASO»
Mūsu Juristu komanda ir uzvarējusi tiesā strīdā ar A/s «Gaso»,  kur pārstāvējām tiesā Atbildētāja  intereses, Prasītāja AS “Gaso” cēla tiesā prasību pret atbildētāju  par parāda piedziņu. Pamatojoties uz Civillikuma 1., 3., 1587., 1753., 1759., 1765., 1779. pantu, prasītājs lūdz tiesu piedzīt no atbildētāja parādu par izlietoto…
Turpināt lasīt >
В ожидании новой системы административной ответственности
В ожидании новой системы административной ответственности Главный редактор журнала «Jurista Vārds» Голосуя за Кодекс административной ответственности в декабре 1984 года, члены Верховного Совета Латвийской ССР вряд ли могли предположить, что этот закон будет действовать в течение 35 лет и будет действовать еще долго после того, как…
Turpināt lasīt >
Меню